Святкування Дня села.

Свято села у  Гранові  вдалося на славу!

Весело та гучно у неділю, 21  серпня, пройшло у  Гранові  свято під назвою «Нині свято нашого народу! Свято України, її роду», присвячене 25-й річниці Незалежності України та Дню села.

В обідню пору на сільському стадіоні зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого.

Свято  розпочалось  театралізованим  дійством  яке  перед  очима  глядачів  ніби перегортало  сторінки  історії рідного  Гранова.

Ведучі  Оксана  Січкар  та  Юлія  Присяжнюк  запросили до слова сільського голову Віктора  Максимовича  Боднюка , який привітав усіх присутніх із святом, подякував, що зібралось так багато глядачів місцевих та із сусідніх сіл, побажав усім міцного здоров’я, радості та добробуту.

У цей день на свято прибули поважні гості – земляк-меценат  Володимир  Петрович  Колісник ,  директор  Гайсинської  філії ПАТ «  Зернопродукт» Олександр  Леонідович  Баланов, колишній сільський голова Ситар Світлана Петрівна .   В.П. Колісник  також привітав  усіх зі святом і урочисто  передав громаді  села  новий  стадіон, а  Гранівській  СЗШ І-ІІІ ступенів  набір  м'ячів.

Бурхливими оплесками дякували   гранівчани  за такий щедрий презент, адже спорт - запорука  здоров'я!

Родзинками   свята  стали  показові  виступи  кінної  спортивної  школи,  справжні  бої   боксерів  з м. Вінниці .   Було  розіграно   святкову лотерею. Виручені  кошти  з  лотереї  було  передано  на  благодійну  допомогу  хворій  дитині .

За сценарієм свята   увага була приділена всім категоріям жителів села. Вшановували щирими словами, задушевними піснями та   гарними   подарунками подружні пари, які прожили разом 50 років, старожилів, наймолодшого жителя села,  талановиті  родини. Також було підбито підсумки огляду садиб і вулиць. Критеріями   даного  конкурсу  стали  охайність та  креативність.

На  святі  села  кожен знайшов собі розвагу: діти каталися на старовинній  бричці , стрибали на батуті, випробовували себе в спортивних  іграх, а дорослі   насолоджувались  концертом, який  організував  сільський  Будинок  культури , з  захопленням  розглядали  виставку  робіт  місцевих  майстринь-вишивальниць  та  народних  умільців , вболівали  за  гранівські  футбольні  команди  ( молодіжну  та  ветеранів  футболу ), що  змагались  на  двох  футбольних  полях  з командами  м. Гайсин  та с. Куна  та смакували   шашликами  і  рибною   юшкою , що вміло приготували  шеф-кухарі   Сандул  Микола  та  Решетник  Степан.

Ввечері  піснями та запальними танцями   вітали гранів чан в  Будинку  культури    артисти  Вінницької  філармонії  ансамбль  « Подоляночка».

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на свято рідного  нам  села Гранів !