"Діамантове весілля"

Гарний ювілей , а саме 60 років з дня одруження святкують жителі нашого села 31.01.2020 р ,

Константинівські Олександр Павлович та Галина Григорівна.

Одружилися в далекому 1960 році, тоді ще молоденька 17 річна Галинка та 21 річний парубок Олександр, вирішили повязати свої долі.

Коротко про себе ювіляри розповіли:

Пропрацювали все життя в колгоспі - чоловік трактористом, а я - в рільничій бригаді. Багато чого пережили разом . По всякому було і добре і погано. Основним секретом щасливого життя -  є взаємоповага, розуміння, вміти підтримати в скрутну хвилину, а ще вміння змовчати вчасно - ділиться досвідом Галина Григорівна. Найбільшим щастям в нашому житті , є сини Дмитро та Сергій. А коли ще оружилися той невісточки появилися.На даний час подружжя має 4 онуків та 2 правнук.

З "Діамантовим весіллям" прийшли привітати не тільки рідні, а й односельчани на чолі з головою села  Боднюк В.М. та головою Ради ветеранів Христич Г.В. Вітали гарними віршами, піснями , а також був замовлений святковий торт, від гранівської майстрині.

Любі ювіляри. Діамантових  весіль дуже мало на землі, як і діамантових розсипів. Вони для тих, хто здійснив справжнє диво – прожив ціле життя з однією людиною. Вам пощастило: ви знайшли справжній діамант серед сотень і тисяч простих каменів, якими була всіяна ваша дорога життя. Як цінується діамант, так само високо цінуються кохання, турбота і тепло, які ви дарували один одному протягом стількох довгих років. Ваші підтримка і розуміння стали еталоном справжніх щирих відносин. Тому хочеться побажати вам міцного здоров'я і довгих років життя, щоб ви встигли поділитися своїми знаннями і мудрістю з усіма ! Зі святом вас!