Сільська рада дбає про благоустрій Гранова.

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.

Питання дорожньої інфраструктури у Гранові було першочерговим завданням для  сільського  голови  Віктора  Максимовича  Боднюка  у минулому році та залишається таким й цьогоріч.

В  минулому році  застелили новою асфальтівкою понад 2 км  дороги у центрі  села,  виконали  поточний  ямковий  ремонт   близько  17 км. доріг  по Гранову ,  встановили  нові  дорожні  знаки , нову  зупинку, баки  для  сміття  біля  кожної  зупинки, нові  паркани, висадили  парк в центрі  села. Щорічно  впорядковуються  сільські  кладовища, сквери, Меморіал  Слави, пам'ятні  знаки і т.д.

Ремонт доріг села після зими в цьому році розпочався ще з  квітня. Дорожники вже поточно відремонтували дорогу з с. Гранів  до с. Михайлівка протяжністю  5 км. Було  закуплено та  використано  2  машини  асфальту  за  кошти  фермерського  господарства  « Боднюк ». Ямковий  ремонт здійснено  на вулицях Парна та Мельника, на  який  використано  3  машини  асфальту.

З ініціативи сільського голови, в травні впорядкували  парк біля  сільського  Будинку  культури. Зовсім недавно тут був парк, але дуже старий, і дерева за віком почали сохнути. Їх довелося спиляти, викорчувати  коріння, вирівняти  землю та  висіяти  декоративну траву.

В  червні  будується  сучасна   автобусна зупинка в  центрі  села, та  буде  впорядковуватись центральна  площа  Гранова.

Дуже приємно, що жителі села підтримують сільського голову у всіх його починаннях по благоустрою.