Учень року 2016

26  травня  в  сільському  будинку  культури   відзначали  і  нагороджували  найкращих,  найуспішніших,  талановитих  учнів  школи,  які  досягли  найбільшого  успіху  в  2015-2016 н.р.,  а  також  обирали  учня  року – 2016.

Нагороду  учням  та  учителям  вручали  у  6  номінаціях:  «Призери  олімпіад» (спонсор – сільська  рада),  «Відмінник  навчання»  (спонсор – ФГ  «Боднюк»),  «Спортивне  досягнення  року»  (спонсор – СВК  «Нива»),  «Талант  року»  (спонсор - підприємець   Ситар  І. А.),  «Активіст  року»  (спонсор – підприємець  Кравець  П.М.),  «Спортсмен  року»  (спонсор – підприємець  Колісник  В.П.).

Учні  та  учителі  школи  дуже   вдячні  спонсорам,  адже  загальна  сума  «нагородного  фонду»  склала  близько  17  тисяч  грн

А  титул  «Учень  року - 2016»  втретє  підряд  отримав  учень  10  класу  Рискальчук  Дмитро,  призер  та  переможець  6  районних  олімпіад,  відмінник  навчання,  переможець  районних  та  обласних  змагань  зі  спортивного   орієнтування ,  переможець  військово-патріотичної  гри  «Сокіл»  («Джура»),  призер  районних  змагань  з  футболу,  кращий  ведучий  шкільних  свят.  Тобто  він  підіймався  на  сцену  під  час  нагородження  усіх  номінацій!