Відкриття пам’ятника "Невідомому солдату".

Історичне минуле залишає по собі різні, матеріальні та духовні  сліди, використання яких залежить від відповідної культури пам’яті у суспільстві. Особливим проявом пам’яті про минуле є пам’ятники. 6  червня   2016 року на  сільському  кладовищі  села  Гранів   відбулося  Урочисте відкриття пам’ятника  «НЕВІДОМОМУ  СОЛДАТУ»   у рамках відзначення 71-ї   річниці   визволення України від фашистських загарбників.

На мітингу  з нагоди  відкриття пам’ятника   «Невідомому солдату» були присутні : сільський  голова В.М.Боднюк , сільський  священник , учасники АТО,  вчителі  та  учні СЗШ   І-ІІІ  ступенів с. Гранів , активісти  села.
  Учасники зібрання вшанували пам'ять  загиблих хвилиною мовчання, квітами  та словами :
«Невідомий солдате!
Ти загинув за визволення
нашої рідної землі в далекі
1941 – 1944  роки.
З новою величчю постає