Гранів святкує День Перемоги

09 травня у с. Гранів відбулися урочисті заходи з нагоди 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги. Урочистості розпочалися мітингом та закінчилися святковим концертом. У заходах взяв участь сільський голова В.М. Боднюк, голова ради ветеранів  Смільський П.А,  гранівчани, які перебували в зоні АТО та громадськість.

«Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Цей дійсно святий день завжди викликає у мене почуття світлої радості та безмежної гордості за наш народ. Водночас  мене наповнює гіркий сум, знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу. Я схиляю голову перед священною пам'яттю загиблих», - наголосив сільський голова Боднюк Віктор Максимович.

Школярі Гранівської   взяли  участь  у  мітингу,  присвяченому    Дню Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.  До  нього  активно  готувалися:  учні  7-11  класів  власноруч  виготовляли  вінки  до могил  з  живих  квітів,  молодші – вивчали  вірші  для  виступу.  Гуртківці  військово-патріотичного  гуртка  тренувалися  до  несення  почесної  варти.