Вітання з нагоди Міжнародного Дня молоді

Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі - зі святом юності, енергії та оптимізму!Прекраснішої пори, ніж молодість, у житті немає. Це неповторний час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. Сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці будуть визначати шляхи розвитку країни. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Вас  вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.Саме тому молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло – формування особистості, розбудову суспільства.Бажаю усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!

Гранівський сільський голова              Віктор Боднюк.