Свято останнього дзвоника

Сільський  голова  привітав учнів  Гранівської   школи із завершенням навчального року

Сільський  голова  Боднюк  Віктор  Максимович  взяв участь у святкуванні Останнього дзвоника у СЗШ  І-ІІІ ступенів  с. Гранів.

Святкова   лінійка стала  останньою  для  22  випускників.

Віктор  Максимович   подякував учителям за їхню працю,  привітав школярів із завершенням навчального року  та  подарував  цінні  подарунки.

"Я  поважаю   учительську  роботу ,  та  розумію   наскільки нелегко вчителям робити свою справу. У кожного з вас вони вкладають не лише знання і досвід, а й свою душу, серце, тепло. Від того, як ми навчаємося   в школі, настільки ми будемо успішними в житті. Глибоко вірю, що всі знання  будуть  вам  у  нагоді  в  житті", - зазначив  сільський  голова .

На  святі  виступили  першокласники  та  одинадцятикласники,  а  право  подати  останній  дзвоник  було  надано  відмінникам  навчання  учениці  1  класу  Нікіфоровій  Олександрі  та  учню  11  класу  Мельнику  Сергію.