Відкриття памятника Т.Г. Шевченку

24 серпня в Гранові у 25-ту річницю незалежності України було відкрито пам’ятник геніальному поетові, вірному синові українського народу Тарасу Григоровичу Шевченкові. В цей святковий день на центральній площі Гранова зібрались сільські активісти та молодь села. Юні поетеси Січкар Оксана та Присяжнюк Юлія розповіли присутнім про життєвий шлях великого Кобзаря та декламували його твори. Сільський голова Боднюк Віктор Максимович привітав присутніх із Днем незалежності України, а вчитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів с. Гранів Шевчук Надія Зіновіївна у своєму виступі розповіла про значення творчості Т.Г.Шевченка для нашого покоління та продекламувала уривки з творів поета. Боднюк В.М. та Шевчук Н.З. відкрили пам’ятник Т.Г.Шевченку. Який символічно постав на місці пам’ятника катові українського народу В.Леніна. " Поет живе. Ми слухаємо його Ми чуємо заповіт його священний ..."